What visitors are saying about Poland?

Play
Play
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Book your holidays

From
To
Email
Phone
Nº of people

Full screenExit full screen
Slider

BCM Novatex-komplet rowerowy, który używam od…2010 roku.

W tym roku tzn. w 2022 r. postawiłem na współpracę jedynie z firmami:

a)polskimi

b)które sprawdziły się w boju i wytrzymały próbę czasu.

Do takich firm zalicza się bez dwóch zdań firma BCM Novatex , która jest naszym rodzimym producentem odzieży sportowej dla rowerzystów, biegaczy, zawodników fitness, wrotkarzy, do triathlonu a także nordic walking. Z firmą BCM Novatex współpracę zacząłem w 2010 roku kiedy to zostałem wyposażony od nóg do głowy w komplety letni i zimowy na wyprawę rowerową po Europie www.euro.bike.h2g.pl (podzieloną na 2 etapy, w sumie 13 000 km-ów). Komplet letni był używany przez około połowę tej wyprawy na zmianę z drugim. Komplet jesienno-zimowy użytkuję do dziś i wygląda jakby miał co najwyżej…kilka miesięcy 🙂 Jakość materiału Vezuvio jest bardzo dobra; podobnie jak wkładki stosowane do spodenek.

Firma BCM Nowatex powstała w 1996 roku…w Puszczykowie. Firma wykonuje ubiory dla klubów sportowych, uczniowskich grup kolarskich, a także dla klientów indywidualnych. Więcej o samej firmie: https://sklep.bcmnowatex.com.pl/webpage/o-firmie.html

Co do kwestii indywidualnych, to tutaj bardzo miłe zaskoczenie…strój, który wybrałem to strój w barwach Polski:

-Koszulka Vezuvio Polska (Asteria): https://sklep.bcmnowatex.com.pl/koszulka-vezuvio-polska.html dodatkowo z logotypami mojego miasta, czyli Jeleniej Góry na rękawkach.

-Spodenki Vezuvio Polska: https://sklep.bcmnowatex.com.pl/spodenki-vezuvio-polska.html

Po wysłaniu wymiarów strój, który już przetestowałem podczas “pierwszej stówy” jest po prostu uszyty dokładnie pod moje wymiary; leży znakomicie, nic nie wisi, nic nie odstaje. A zaskoczenie to rękawki i nogawki, których  nie widziałem w ofercie na stronie…, ale jak widać z BCM Novatex nie takie rzeczy są możliwe. Piękne rękawki i nogawki dopasowane kolorystycznie do reszty:

 

I na koniec “smaczek”-czapeczka, które też nie było w ofercie :

 

 

Podsumowując, jeśli szukacie stroju na długie lata, z materiałów wysokiej jakości a także z opcją dopasowania konkretnie pod Wasze wymiary i jak widać po powyższym z opcją wykonania niestandardowych nadruków, wybranych kolorów…BCM Novatex to firma do której należy się udać.

Polecam z czystym sumieniem, bo tysiące kilometrów spędzonych na rowerze w tej odzieży są tutaj najlepszą rekomendacją.

What visitors are saying about Poland?

Play
Play
Play
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Book your holidays

From
To
Email
Phone
Nº of people